Сировина: солома

Thumbnail

Сьогодні багато хто шукає альтернативу невиправдано дорогому паливу : одні використовують вітер , інші – сонце , треті – енергію води. Нам же , як кажуть , “сам Бог велів” впроваджувати брикетування соломи : адже Україна має практично необмежені ресурси цієї сировини.

Здавна соломі знаходилася безліч застосувань в домашньому господарстві : нею і утеплювали , і підстилку для худоби робили , і корівок годували іноді нею ж , і будинки накривали соломою , і виготовляли з неї цеглу …

Сьогодні всі ці способи застосування соломи практично не використовуються , так як вони давно застаріли. І це в той час , як виробництво зерна , а отже , і виробництво відходів продовжує зростати ! Відповідно, солома сьогодні – основна проблема обробки грунту після збирання врожаю. Елементарна статистика: після збору і обробки рису на 1 тонну готового продукту господарства отримують більше півтора тонн відходів після обробки пшениці – близько двох тонн , після кукурудзи – більше шести тонн!
Ще не так давно ця проблема ніяк не вирішувалася : солому заорювали або залишали гнити на полях. Однак за особливо спекотної погоди солома часто стає причиною величезних пожеж , особливо в південних областях України .

В середньому кілограм соломи дає близько 3 кВт / годину енергії . Це означає , що ми отримуємо таку ж кількість енергії від 3 кг соломи , як і від літра дизельного палива або кубометра природного газу. При цьому солома буквально валяється під ногами , і навіть якщо її доведеться купувати для опалення , все одно її собівартість мінімум у п’ять разів нижче вартості еквівалентного по енергоємності дизпалива.
Однак спалювати тюки соломи – справа досить непрактична через низький ККД установок (солома має низьку щільність і порівняно високу вологість) і незручності із-за великих габаритів. Тому брикетування соломи сьогодні є найбільш раціональним. Брикети з соломи іноді навіть перевершують по теплотворної здатності  брикет із деревини  .
З точки зору словників та енциклопедій , до соломи можна віднести не тільки сухі стебла злакових , але і стебла бобових культур , а також стебла льону , конопель , інших рослин , вільні від листя , суцвіть і насіння.

Брикетування соломи робить її універсальним паливом для самих споживачів від опалення будинку , підсобного господарства , в промисловості.

Брикетування соломи дозволяє вирішити проблему зберігання сировини незалежно від часу року ( брикет може зберігатися при певних умовах практично необмежену кількість часу ) , так і питання складування , перевезення , автоматизації завантаження в печі.

Сьогодні брикетування соломи , як і переробка іншої вторинної сировини рослинного походження , є практично вільною нішею в українському бізнесі , яка має широкі перспективи як на внутрішньому ринку , так і за кордоном. Постачання готового виробу ( брикетів) є набагато більш вигідним , ніж продаж сировини. Тому придбання обладнання для брикетування соломи – ударно -механічних пресів , сушарок , подрібнювачів – важливе питання для будь-якого більш – менш великого сільськогосподарського підприємства , особливо на півдні України . А українське обладнання виробництва ПП “Брикетуючі технології” дозволяє також вирішити питання консультування , обслуговування, ремонту та комплектації ліній брикетування .