Про нас

ПП Брикетуючі Технології

Історія нашого підприємства бере свій початок з 2002 р Основним видом діяльності з моменту створення була металообробка. Починаючи з 2007 р ми зробили акцент на виробництві ударно механічних пресів, сушильного обладнання, подрібнюючого устаткування. Наша місія – забезпечити переробку відходів деревообробних підприємств, підприємств які переробляють насіння соняшнику, гречку, рис, відходи елеватора а також відходи меблевих фабрик (МДФ, ДВП), для отримання ліквідної високо рентабельної продукції з відходів. Наше завдання – випуск конкурентного, надійного в експлуатації, легкого в процесі обслуговування, доступного за ціною обладнання.

Нашим підприємством постійно ведуться роботи зокрема вдосконалення конструкції, підвищення продуктивності, довговічності устаткування.

Ми також стежимо за останніми досягненнями в області технологічного обладнання, при цьому використовуємо тільки перевірені і надійні нововведення, а головне – прості технічні рішення. Звертаючись до наших фахівців, Ви отримуєте повний комплекс послуг, включаючи консультації з технології виробництва, планування та розробці виробничої лінії, гарантійне і післягарантійне обслуговування, технічне обслуговування.

На сьогоднішній день ми маємо власні виробничі приміщення, загальною площею 2300 м / кв. Більше 40 найменувань власного металообробного обладнання, що дає нам можливість самостійно виготовляти наше обладнання.