Чому ударні преси ?

Thumbnail

Гроші з відходів робити просто , якщо мати якісне обладнання для брикетування і хороших партнерів. Читайте далі як розпочати власний бізнес по виробництву паливних брикетів і де купити обладнання.

Сьогодні тільки ледачий не вміє заробляти гроші. Ті , хто хоче , “роблять гроші” навіть на відходах. Яскравий приклад тому

– виробництво паливних брикетів. Як свідчать тенденції, такий бізнес є досить прибутковим і успішним. А для того , щоб відкрити власний бізнес по виробництву паливних брикетів , потрібно небагато.
Ми коротко розповімо вам про головне.
Бізнес починається з ідеї і якісного обладнання для виробництва паливних брикетів !
Ідея у нас вже є. А ось якісне обладнання для виробництва паливних брикетів – це дійсно один з найважливіших кроків до успіху. Не дарма ми почали наш навчальний лікнеп саме з цього пункту.
Спочатку було не слово, а діло …
Тільки ви склали бізнес – план , беріться за вибір обладнання для брикетів. Маючи хорошу виробничу базу , легше стартувати . Хорошу навіть не в плані кількості одиниць , а в плані якості . Адже початківцям слід починати з маленьких обсягів виробництва і поступово нарощувати їх.
В обладнанні для виробництва паливних брикетів – лінії брикетування – важливі такі речі, як: легкість в обслуговуванні , надійність в експлуатації , функціональність і обов’язково хороший виробник .
ПП “Брикетуючі технології” пропонує обладнання для виробництва паливних брикетів власного виробництва. Можливе створення різних ліній брикетування для переробки відходів деревини , соломи та інших відходів .
Дізнатися детальніше про обладнання для виробництва паливних брикетів і замовити лінію можна тут.
А ми повертаємося до нашого плану будівництва вашого успішного бізнесу.
Тому , наступним пунктом для вас , “будівельників” власної справи , є сировина .
Паливні брикети сьогодні виготовляються з різноманітних матеріалів , тому є з чого вибрати . Підійдуть деревні відходи від листя до стовбурів , тирса , стружка , а також торф , солома , лушпиння від зернових рослин.
Сировина повинна бути досить сухою – 8-12 % вологості і дрібною – оптимальна фракція не більше 7 мм, В іншому випадку доводиться подрібнювати і сушити .
Подбайте про приміщення для виробництва паливних брикетів . Вибираючи площу, враховуйте кількість і габарити обладнання для виробництва брикетів. Не забудьте про інвентарі. Щоб ви трохи орієнтувалися , для того , щоб розмістити прес, аеродинамічну сушарку, подрібнювач соломи або подрібнювач деревини , підсобки , адміністративний блок і санвузол , потрібно приміщення не менше 120 квадратних метрів площі з електромережею 380 Вт/50 Гц і потужністю до 100 кВт. І, звичайно , подбайте про робочий персонал.

Це мінімальний набір кроків , які потрібні для створення власного бізнесу з виробництва паливних брикетів. Більше впевненості у власних силах , більше хороших партнерів – і все у вас вийде. Ми впевнені.
P. S. Пам’ятайте , все починається з бажання та якісного обладнання для виробництва паливних брикетів.